AnyTone NSTIG-8R.jpg
VŠESTRANNÁ RADIO pro amatérské i komerční použití
NSTIG-8R je certifikován pro použití v komerčních a amatérských frekvencí. NSTIG-8R je FCC Certified pro Part 90 použití a je schopen vysílat a plně Příjem z vytáčeného internetu (12.5kHz).
PŘESNÉ A DŮVĚRYHODNÉ
NSTIG-8R je velmi přesné a spolehlivé rádio ve své třídě, s odchylkou na minimum NSTIG-8R bude přijímat pouze signály, které chcete. NSTIG-8R má přesný přijímač, který bude odfiltrovat hluk, který není na zvolené frekvenci nebo squelch nastavení. Je-out patří jakýkoli jiný přijímač ve své třídě!
Dual Watch RECEIVER
NSTIG-8R má jeden vestavěný přijímač, ale můžete "sledovat" dva kanály (polo duplex). Sledovat dva různé kmitočty (i na různých pásmech (VHF / UHF)) a rádio bude sledovat obě frekvence dávat přednost první stanici pro příjem příchozího hovoru.
FM vysílací stanice
Ušetřete až 99 FM stanic do pamětí předvoleb, takže můžete okamžitě naladit do svého oblíbeného místního vysílání. Můžete poslouchat rádio FM vysílání, a přitom sledovat vaše rádiových kmitočtů v pozadí. Každá příchozí hovor bude dána přednost pojištění nikdy nezmeškáte důležitý hovor při poslechu rádia.
Skupinové a individuální CALLING SUPPORTED

NSTIG-8R podporuje nejběžnější analogové tóny. To podporuje CTCSS, DCS, a DTMF volání metod. Set-up své volání metod na výzvu jednotlivec nebo skupina. Tón volání (Private Line) je vyžadováno u většiny komerčních aplikací a NSTIG-8R podporuje nejnovější standardy, a to i při vlastní tóny CTCSS.
 
NSTIG-8R může dokonce dekódovat (příjem) příkazy DTMF. To umožňuje Ani (ID volajícího), Remote omráčení Remote zabít i více.
VNITŘNÍ VOX FUNCTION
NSTIG-8R má interní funkci VOX (Vysílání ovládané hlasem) pro pohodlnou hands-free provoz a může být použit ve spojení s přiloženým sluchátka a mikrofon. Úroveň VOX VOX a časová prodleva jsou nastavitelné vaše potřeby.
VLASTNÍ Provoz s programy, programovatelná tlačítka a další!
Můžete naprogramovat NSTIG-8R přesně tak, jak chcete. K dispozici je 200 programovatelných paměťových kanálů. Můžete přidat nebo odebrat kanály ze seznamu skenování přímo na klávesnici. Postranní klávesy jsou programovatelné na více možností, včetně přidání sekundární volbu (dual) push-to-talk. Můžete dát kanály alfanumerických jmen, bez použití počítače. Rádio má 2 stupně výkonu (5 maximální watt), což vám umožní vybrat, jak daleko můžete komunikovat. Můžete nastavit VFO skenování limity, a obnovit skenování po vypnutí elektrického napájení. NSTIG-8R má 2 banky VFO a umožňuje být v obou VFO a režimy kanálu ve stejnou dobu. Můžete snadno naprogramovat z PC do set-up rádio působit přesně tak, jak je potřeba.
 
V komerčních aplikacích můžete nastavit rádií v pracovních režimech a upravovat a omezit z manuálních režimů programování (a menu). Můžete dokonce Blokace klávesnice úplně.Obsah:

NSTIG-8R Radio tělo
1800mAh baterie
High Gain Antenna
Sluchátko s dálkovým Mic
Stolní nabíječka
120V AC adaptér
spona na opasek
Poutko na zápěstí
NSTIG-8R ÚDAJE

Frekvenční rozsah:
[TX] 136 - 174MHz, 400 - 520MHz
[RX] 136 - 174MHz, 400 - 520MHz, 68-108MHz (VKV vysílání)

Kanál Kapacita: 200 kanály
kanál Rozteč 25kHz (široký pás) 12.5KHz (úzké pásmo)
Citlivost ≤0.25μV (široký pás) ≤0.35μV (úzké pásmo)
Provozní napětí 7.4V DC ± 20%
Baterie: 1800mAh
Frekvenční krok: 2,5, 5, 6,25, 10, 12,5, 20, 25, 30 a 50KHz

Anténa:

Anténa Konektor: SMA-Female / Anténa Impedance: 50Ω
Konektor příslušenství:
Kenwood 2 Pin Standardní
Stabilita: ± 2.5ppm
Výstupní výkon: 5W / 1W
Velikost 113 x 62 x 40 mm (s baterií)
Hmotnost 220 g (včetně baterie, anténa, spona na opasek)
Audio Výkon 1000 mW / 10% (1 watt)

 
Út 21. červen 2016, 23:16:11 CEST
Michal
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one